Zabezpečení vozidel - příslušenství

Centrální zamykání

CL 20

Souprava elektromechanických ovladačů dveřních zámků pro čtyři dveře je určena pro vozidla s napájením 12V. Lze ji montovat samostatně nebo ve spojení s autoalarmem (CA-320) - pak je odemykání a zamykání dveří řízeno dálkovým ovladačem autoalarmu. Soupravu lze také spojit s dálkovým ovladačem CL-305 Click. Souprava je dodávána včetně mechanických prvků v univerzálním provedení. Ty umožňují snadnou zástavbu do většiny typů osobních vozů. K sadě lze dokoupit i samostatný servomotorek pro případné ovládání zámku pátých dveří.

Verze CL-20F je uzpůsobena k montáži do vozů ŠKODA FELICIA. Verze CL-20A2 je určena pro dvoudveřová vozidla.

CL 305

CL-305 Click slouží k dálkovému ovládání centrálního zamykání automobilů (případně ovládání kufru či 5. dveří). Uzamčení a odemčení je signalizováno blinkry nebo může být i akusticky. Součástí sady jsou dvě klíčenky typu RC-11. K sadě lze dokoupit a přiučit čtyřtlačítkové klíčenky RC-40. Pak lze druhý pár tlačítek používat pro ovládání dalších zařízení – druhý automobil, garážová vrata a podobně.

Dálkový ovladač CL-305 Click má volitelnou funkci znovuuzamčení (REARM), volitelnou délku výstupních impulsů a generování dvojitých impulzů. Dálkový ovladač může také fungovat jako jednoduchý autoalarm.

Elektrické stahování oken

EW - 400 FB

Sada elektrického stahování oken pro Škodu Fabia. Sada obsahuje komponenty pro dvě okna. Hlavní předností je velmi snadná instalace, která spočívá ve výměně původní hřídele kličky stahování okna za hřídel osazenou elektrickým motorkem. Sada je vybavena dvěma spínači pro ovládání pojezdu s krycím plastem pro instalaci na středový panel.

Parkovací senzory

PS - 062

Sada se 4 senzory s montážní výškou již 45 cm. Zobrazuje číselně vzdálenost od překážky, rozlišuje pravou a levou stranu dvěma barevnými sloupci. Akustická signalizace. Možnost lakování. Sada obsahuje 4 senzory, které se instalují na zadní nárazník vozidla. Díky ploché charakteristice vysílání detekčních signálů může být montážní výška pouze 45 centimetrů. Senzor detekuje minimální vzdálenost překážky až do 30 centimetrů. Malý displej určený k nalepení na přístrojovou desku zobrazuje číselnou hodnotou vzdálenost od překážky. Signalizace je doplněna o osmistupňové barevné sloupce pro levou a pravou stranu, které upřesňují polohu a vzdálenost překážky. Jednotka má také proměnlivou akustickou signalizaci. Senzory lze lakovat do barvy vozu.

PS - 081

Unikátní model s velmi snadnou instalací na nosič RZ. Proměnlivá akustická signalizace. Detekci zajišťuje lišta se třemi ultrazvukovými senzory určená k instalaci na plastový nosič registrační značky, pokud je umístěný na středu zadní části vozidla. Senzor má akustickou signalizaci s proměnlivou signalizací.

PS - 082A

Sada se 4 senzory a kamerou. Zobrazení obrazu na 3,5” barevném displeji umístěném ve zpětném zrcátku. Obraz je doplněn signalizací polohy překážky (vpravo/vlevo) a číselným údajem o vzdálenosti. Akustická signalizace. Sada obsahuje 4 senzory a barevnou kameru, které se instalují na zadní nárazník vozidla. Senzor detekuje minimální vzdálenost překážky do 40 centimetrů. Zobrazení obrazu za vozidlem je na 3,5´´ barevném displeji, který je umístěn ve zpětném zrcátku. To je součástí dodávky a je vybaveno klipem k nasazení na původní zrcátko vozidla. Displej také zobrazuje polohu překážky (vpravo/vlevo) za vozidlem a její vzdálenost číselným údajem. Pro noční provoz je kamera vybavena infračerveným přisvícením. Jednotka má také proměnlivou akustickou signalizaci.

PS - 084

Sada se 4 senzory. Elegantní grafický displej s barevným podsvícením a příjemnou semišově/matně černou povrchovou úpravou. Akustická signalizace se dvěma úrovněmi hlasitosti. Možnost lakování. Sada obsahuje 4 senzory, které se instalují na zadní nárazník vozidla. Senzor detekuje minimální vzdálenost překážky až do 30 centimetrů. Malý grafický displej s elegantní povrchovou úpravou v černém semišovém matu určený k nalepení na přístrojovou desku zobrazuje pomocí grafických symbolů vzdálenost od překážky. Informace je doplněna signalizací, který detektor překážku signalizuje (každý senzor má vlastní grafický symbol). Displej s blížící se překážkou mění barvu podsvícení. Jednotka má také proměnlivou akustickou signalizaci, kterou lze nastavit na dvě úrovně hlasitosti. Senzory lze lakovat do barvy vozu.

PS - 086 - parkovací snímače

Sada s 8 senzory a teploměrem. Zobrazuje číselně vzdálenost od překážky, rozlišuje pravou a levou stranu, vzdálenost překážky před a za vozidlem. Akustická signalizace. Možnost lakování. Sada s 8 senzory pro detekci vzdálenosti překážky před a za vozidlem Displej zobrazuje číselně vzdálenost od překážky, rozlišuje pravou a levou stranu pomocí barevných sloupců a zobrazuje naměřenou teplotu v interiéru vozidla, popř. venku. Dále je displej vybaven volitelnou akustickou signalizací a samolepkou pro nalepení na palubní desku vozu. Senzory se instalují do nárazníků vozidla do výšky 45 až 80cm v předním nárazníku a 50 až 80 cm v zadním nárazníku. Aktivace předních senzorů může být pomocí signálu z brzdového světla nebo tlačítka (není součástí dodávky). Senzory pak zůstanou aktivní po dobu 30 vteřin. Zadní senzory se aktivují zařazením zpátečky. Minimální vzdálenost překážky detekované senzory je 30 centimetrů. Senzory lze lakovat do barvy vozu.

PS - 006 - parkovací snímače s kamerou

Sada se 4 senzory a kamerou. Zobrazení obrazu na 3,5” samostatném barevném displeji. Obraz je doplněn signalizací polohy překážky (vpravo/vlevo) a číselným údajem o vzdálenosti. Akustická signalizace. Sada se 4 senzory a kamerou. Zobrazení obrazu na elegantním 3,5” barevném displeji. Displej je možné lepit pomocí držáku s kloubkem na palubní desku, nebo pomocí samolepky na čelní sklo vozu. Obraz z kamery je reverzní (otočená levá a pravá strana), takže zobrazuje pohled za vozidlo jako přes zrcátko. Dále je doplněn signalizací polohy překážky (vpravo/vlevo) a číselným údajem o vzdálenosti. Senzory detekují minimální vzdálenost překážky do 30 centimetrů.. Sada obsahuje 4 senzory a barevnou kameru, které se instalují na zadní nárazník vozidla. Minimální vzdálenost překážky detekované senzory je 30 centimetrů. Displej je také vybaven proměnlivou akustickou signalizaci a možností upravovat jas, kontrast a sytost barev. K sadě lze připojit další kameru pro sledování boku vozu, nákladového prostoru, či přepravovaných osob, případně jiný zdroj AV signálu.

CS - 002 - parkovací sada s kamerou

Sada kamery s infračerveným přisvícením a 3,5” samostatným barevným displejem. Zobrazuje prostor za vozem. Vhodná pro vozidla, která již jsou vybavena parkovacím senzorem nebo pro větší vozidla (karavan, dodávka). Sada kamery s infračerveným přisvícením a 3,5” samostatným barevným displejem. Zobrazuje prostor za vozem, přičemž kamera je vybavena infračerveným přisvícením pro noční provoz. Obraz z kamery je reverzní (otočená levá a pravá strana), takže zobrazuje pohled za vozidlo jako přes zrcátko. Sada je vhodná pro vozidla, která již jsou vybavena parkovacím senzorem nebo pro větší vozidla (karavan, dodávka). Pro instalaci displeje je možné si vybrat ze dvou různých držáků, které lze nalepit na palubní desku, nebo čelní sklo vozu. K sadě lze připojit další kameru pro sledování boku vozu, nákladového prostoru, či přepravovaných osob.

Automatický spínač osvětlení

AS - 12A

AS-12A je doplňkové zařízení do vozidel pro automatické zapínání světel. Jeho provoz je řízen mikroprocesorem. Lze jej připojit bez přerušení původních vodičů (paralelní zapojení) nebo s přerušením původních vodičů (sériové zapojení). Sériové zapojení se použije v případě, že chcete využít funkci signalizace ručně rozsvícených světel a funkci vypnutí automatiky pomocí hlavního spínače světel.

U některých typů vozidel lze provést instalaci pouze omezenou. Tedy pouze pro automatické spínání denního svícení (bez možnosti přepínaní potkávacích a dálkových světel).